Close
(0) פריטים
אין מוצרים בסל הקניות שלך
כל הקטגוריות
  Filters
  העדפות
  חיפוש

  משחקי חשיבה

  מיין לפי
  הצג בעמוד

  IQ Puzzler

  ₪ 59.90
  משחק חשיבה לוגי בדו-מימד ובתלת-מימד, המספק דרך מהנה לבחון את התפיסה המרחבית שלכם. משחק אידאלי לנסיעות בזכות צורתו הקומפקטית.

  IQ Twist

  ₪ 59.90
  אתגרו את עצמכם והניחו את כל חלקי הפאזל המפותלים על לוח המשחק. משחק מתעתע. הפינים הצבעוניים חוסמים את דרככם ולא ניתן להניח חלק על אחד הפינים אלא אם הם באותו הצבע! 100 חידות מאתגרות בדרגות קושי מקל ועל קשה מאוד. משחק קומפקטי להנאה מושלמת גם בנסיעה.

  IQ Link

  ₪ 59.90
  האם תצליחו למצוא את החוליה החסרה?משחק נוסף בסדרת ה-IQ. התאימו את כל חלקי הפאזל על לוח המשחק. אך שימו לב! ישנם 36 חלקי פאזל ורק 24 מקומות על הלוח. חלקי הפאזל השונים מעוצבים כך שהטבעות והכדורים מתאימים זה לזה. משחק קומפקטי להנאה מושלמת.

  IQ-XOXO

  ₪ 59.90
  משחק חשיבה לוגי בדו-מימד ובתלת-מימד, המספק דרך מהנה לבחון את התפיסה המרחבית שלכם. משחק אידאלי לנסיעות בזכות צורתו הקומפקטית.

  IQ Steps

  ₪ 59.90
  התכוננו לצעד הבא! • הניחו את כל חלקי הפאזל התלת מימדיים כך שימלאו את כל שטח לוח המשחק. נשמע פשוט? ממש לא! את 7 החלקים צריך להניח בסדר מסויים כך שהם משתלבים זה בזה ויוצרים 2 קומות. אתגר אמיתי! • 120 חידות מאתגרות בדרגות קושי מקל ועד קשה מאוד. • משחק קומפקטי להנאה מושלמת גם בנסיעה.

  IQ Blox

  ₪ 59.90
  חשיבה מחוץ לקופסה!האם תצליחו למקם את כל החלקים הצבעוניים על לוח המשחק? קירות המבוך יסייעו לכם להגיע אל הפתרון. המשחק כולל 120 חידות בדרגת קושי עולה, לוח משחק עם מכסה וספר חידות ופתרונות. היכונו לאתגר ממכר!

  מאצ' מדנס

  ₪ 119.90
  משחק חשיבה מהיר של חשיבה חזותית! משחק שכולו טירוף, תחרות על מהירות, הבחנה וזריזות ידיים. השחקן המבריק ביותר הוא הזוכה! המשחק מכיל חפיסת קלפים וקוביות, כשעל כל פאה מופיעה צורה שונה. השחקן הראשון שמצליח לסדר את הקוביות כך שיצרו דוגמה המתאימה באופן מושלם לזו שמופיעה בקלף - הוא הזוכה! מניחים את חפיסת הקלפים במרכז השולחן עם הפנים מטה ומחלקים לכל שחקן סט זהה של 5 קוביות. התחרות מתחילה עם הפיכת הקלף העליון, אז כל השחקנים מנסים להתאים את הקוביות שלהם באופן מדוייק ומושלם לדוגמה המוצגת בקלף, וכמובן לעשות זאת במהירות האפשרית! השחקן הראשון שמצליח ליצור את ההתאמה – זוכה בקלף! השחקן בעל כמות הקלפים הגדולה ביותר זוכה במשחק.

  לוח עט מגנט

  ₪ 49.90

  השועל החמקמק

  ₪ 119.00
  צוות בלשי במשימה משותפת! משחק של שיתוף פעולה, צוות בלשים אוספים רמזים ופוסלים חשודים אפשריים. המשימה היא לגלות מי מהשועלים גנב את הפשטידה של גב' למפרט לפני שיצליח לחמוק. האם תספיקו לעצור את השועל הערמומי לפני שיעלם, או שהוא יצליח לחמוק?

  טיפ טופ

  ₪ 119.90
  קסם של חשיבה. מהרו לסדר את מגדלכם עם החלקים שמופיעים בקלף, אך הזהרו לא לעבור על הכללים הקסומים! הראשון שיסדר את מגדלו הינו המנצח בסיבוב וזוכה בקלף! המשתתף בעל מרב הקלפים בסיומם הוא המנצח ויצא קוסם!

  מגדלידה

  ₪ 49.90
  צרפו ראשונים 10 כדורי גלידה צבעוניים ומפתים, והרכיבו את גביע הגלידה הגדול ביותר. משחק מהנה של טקטיקה וזיכרון, שמושך אתכם ילדים ומבוגרים כאחד, לשחק על מנה שנייה ושלישית של גלידה ללא קלוריות!

  אוטו גלידה

  ₪ 119.90
  מירוץ לוגי טעים! הכינו את ההזמנות מהלקוחות לפני המתחרים שלכם! העבירו את הכדורים בין הגביעים , אבל הזהרו לא להפילם ולגעת בהם עם הידיים. הנכם צריכים להכין את ההזמנה בדיוק כפי שהיא מופיעה בקלף. אחרת תפספסו את ההזמנה ותפסידו במירוץ. השחקן הזריז ביותר מנצח בסיבוב וזוכה בקלף , הראשון שמצליח לאסוף חמישה קלפים הוא המנצח הזריז!

  מר זאבי

  ₪ 119.90
  מר זאבי מתגנב לאיטו אל תוך היער. "מהר! מהר! בואו נלך הביתה!" מזהירה אחת החיות בחווה. רוצים לעזור להם? הראו להם את הדרך לאסם הנכון לפני שמר זאבי יתקדם בשביל האבנים אל השדה.

  קיטי ביטי

  ₪ 119.90
  הגיע זמן מנוחת הצהריים של החתלתולים, אבל הם רק רוצים לשחק! עזרו להם לקפוץ על פני כדורי הצמר ולהגיע לסל בלי שאמם תבחין בהם. במשחק זיכרון זה, מטילים את הקוביות ועל פי הצבעים שהתקבלו, חושפים עין אחת של אמא חתולה. שימו לב, עליכם לזכור איזו עין נחשפה בכדי לאפשר לחתלתולים להמשיך לשחק בלי שאמם תתפוס אותם וכך יוכלו להתקדם לעבר הסל. משחק זכרון צבעוני ומהנה לכל המשפחה!

  תפוס נוצה

  ₪ 149.00
  מירוץ תרנגולים המשלב ריכוז וזיכרון! התקדמו מביצה אחת לשניה על ידי שימוש בזיכרון חזותי. זה שזיכרונו חד משל חבריו, תרנגולו ידלג מעל תרנגוליהם, ימרוט את נוצותיהם ויזכה בתחרות!

  Q-bitz Junior תפיסה חזותית בריבוע

  ₪ 119.90
  תפיסה חזותית בריבוע. המשחק מפתח יכולת הבחנה, תכנון ופתרון בעיות, חשיבה אסטרטגית ולוגית, למידה תוך כדי משחק והנאה. הילדים יגלו עולם של תבניות ויצירתיות וירצו לחזור למשחק שוב ושוב.

  מחשבת

  ₪ 69.90
  "מחשבת" המשחק עתיק היומין שהומצא במאה ה17. ועכשיו במהדורת פלסטיק איכותי וחזק במיוחד! מיועד לחובבי האתגר והמחשבה. במחשבת אתה מתמודד מול עצמך! דלגת מעל כלי משחק, הוצא אותו מהמגרש. נשארת עם כלי אחד על המגרש. ניצחת! השארת במרכז המגרש כלי אחד בודד. אתה אלוף! המשחק מכיל: לוח משחק איכותי 33 גולות מעץ משחק לפיתוח החשיבה, הריכוז והסבלנות, יכולת תכנון מהלכים, יכולות קוגניטיביות ומוטוריות, אסטרטגיה ופתרון בעיות משחק חשיבה ואסטרטגיה גיל יעד- 6-9

  בול פגיעה

  ₪ 59.90
  השחקן שהצליח לנחש את סדר הנחת הניצבים של היריב במעט ניחושים הוא המנצח! מה בקופסה? לוח משחק ניצבים צבעוניים סמנים צהובים ואדומים חושבים טוב, קולעים בול- ומפצחים את הסוד! גיל יעד: 3-6

  רברסי

  ₪ 59.90
  מהלך המשחק עמדת הפתיחה של המשחק היא 4 ריבועים במרכז הלוח, 2 ריבועים לכל שחקן. בתור הבא כל אחד מהשחקנים חופשי לשים ריבוע מהצבע שלו בכל מקום פנוי לפי בחירתו. כל משתתף בתורו מנסה לסגור את כלי היריב באמצעות תחימת שורה, טור או אלכסון בשני ריבועים בצבע שלו. דוגמה: אם ישנו ריבוע שחור ולידו לבן, השחקן השחור יוכל בתורו להניח ריבוע שחור לצד הלבן (כך שתיווצר שורה בת 3 ריבועים) ולהפכו לשחור. המנצח: המשתתף שיש לו יותר ריבועים על הלוח. מה בקופסה? לוח משחק ריבועים בשני צבעים משחק לפיתוח כושר הריכוז והתכנון את כלי היריב חוסמים, את הצבעים הופכים ...ומנצחים! גיל יעד: 6-9

  חטףטף

  ₪ 59.90
  משחק זריזות תחרותי ומאתגר, המפתח מיומנויות חשיבה אינטואיטיבית, קשר עין- יד ותפיסה חזותית. המשחק מכיל: 2 פטישים 12 כוסות 1 כוס סיון 20 כרטיסים מדבקות המטרה: להיות השחקן הראשון שאוסף את החפרפרות בסדר הנכון בעזרת הפטיש. אוספים חפרפרות בזריזות על פי הסדר בכרטיסים ומנצחים! גיל יעד: 6-9

  הינשופונים

  ₪ 69.90
  במשימה משותפת עזרו לינשופונים לעוף בחזרה אל הקן לפני שהשמש תזרח. בחרו צבע ועופו אליו. אם קיבלתם כרטיס של שמש, היא תזרח מהר יותר. עזרו לכל הינשופונים לחזור הביתה לפני הזריחה ותנצחו. משחק של שיתוף פעולה שיגרום לכם לשרוק!

  טריפל

  ₪ 59.90
  משחק מהיר של זיכרון ואבחנה המכיל 5 משחקים שונים. האם תצליחו להיות הראשונים להבחין בסמלים זהים בין הקלפים? מי שמצליח-מנצח! שחקו לבד, בזוג או בקבוצה. משחק פשוט, מהיר ומאתגר.

  יש חמש

  ₪ 89.90

  מרוץ הצבים

  ₪ 79.90
  משחק אסטרטגיה מרתק. המשחק מיועד ל 2 עד 5 משתתפים. משחק מרוץ מקורי ומתוחכם, בו אף שחקן לא יודע מהם כלי המשחק של השחקנים האחרים. כל משתתף מנסה להגיע ראשון עם הצב שלו לערוגת החסה, תוך שימוש בקלפי ההתקדמות ובאפשרות הרכיבה על גבם של צבים אחרים. השחקנים נדרשים לעשות שימוש מושכל בקלפים שקיבלו ולמנוע מהשחקנים האחרים לגלות מהו צבע הצב שלהם. המשחק לגילאים: 5-99

  שבע קוביות

  ₪ 79.90
  משחק מילים שובב שיתחבב עליכם במהירות. המשחק מתנהל כסדרה של סיבובים מהירים. המנצח בכל סיבוב הוא הראשון שמצליח להרכיב תשבץ של מילים בעזרת שבע האותיות שעלו בהטלת הקוביות האישיות שלו. כל כך פשוט, כל כך ברור. צריך רק לחשוב מהר ואת האותיות במהירות במקום לסדר.

  משחק זכרון מטוס על

  ₪ 49.90

  אתגר התפוח

  ₪ 79.90

  דג על דג

  ₪ 99.90

  קטמינו

  ₪ 149.90

  משחק זכרון יהדות

  ₪ 59.90

  משחק זיכרון דגלים

  ₪ 49.90

  המפתח לטירה

  ₪ 39.90

  סט

  ₪ 69.90

  לוטו ברכות

  ₪ 59.90

  לוטו הפכים

  ₪ 59.90

  לוטו עונות השנה

  ₪ 59.90

  משחק זכרון בעלי חיים

  ₪ 39.90

  המורה למספרים

  ₪ 29.90

  זרוק תזבל

  ₪ 49.90

  חתחתול סובב עולם

  ₪ 119.90

  בונים מילים

  ₪ 49.90

  חיות במשבצת

  ₪ 49.90

  מה בתמונה?

  ₪ 110.00

  קנגרו

  ₪ 69.90

  מחבואים בחוה

  ₪ 49.90

  אלוף הכפל

  ₪ 59.90

  קוקו ריקי

  ₪ 69.90

  מילים בעיגולים

  ₪ 59.90

  משחק בשק

  ₪ 69.90

  הארנב השובב

  ₪ 99.90

  גופים הנדסיים

  ₪ 49.90

  החצי השני

  ₪ 49.90

  cubeez

  ₪ 89.90

  משחק זכרון מספרים

  ₪ 49.90

  פליפולו

  ₪ 79.90

  לוטו אותיות

  ₪ 59.90

  הנחש

  ₪ 69.90

  משחקי חשיבה

  Filter by:

  Clear All
  Min: ₪ 29.00 Max: ₪ 150.00
  ₪29 ₪150